Máte dotazy? Zavolejte nám! +420702726508

informace

Kontakt
Obchodní jméno / Jméno:
BonaDream s.r.o.
Adresa:
Kaffka Margit utca 47., Ózd, 3625
Telefonní číslo:
Název webshopu:
bonadream.cz
DIČ:
27982251-2-05
IČO:
05-09-032979
Rejstříkový soud:
Miskolci Törvényszék Cégbírósága
Jméno kontaktní osoby:
Adriana
Tel. číslo kontaktní osoby:
+420702726223
E-mail kontaktní osoby:
Kontakt
Povinný údaj!
Povinný údaj!
Povinný údaj!
Doprava
Kurýrní společnost
Dodání zboží a cena přepravy
Při nákupu nad 3.500 Kč dodání zboží zdarma!
Objednané zboží doručí kurýrní společnost do 2 až 3 pracovních dnů ode dne expedice zásilky. Bohužel práci kurýrní společnosti nedokážeme ovlivňovat, proto nedokážeme vyžádat ani zaručit přesný termín dodání zboží.
Naše zkušenosti ukazují, že kurýři se snaží pružně reagovat na žádosti uvedené v rubrice „Poznámka zákazníka“.
Telefonní číslo zadané během registrace uvádíme i na balících, proto pokud Vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, zavolá vám, případně pošle sms zprávu a následně si domluvíte místo a čas převzetí zásilky.
Pokud zboží objednáte do 11 hodin, zásilka bude expedována ještě ten den.

Ceny přepravy jsou následující:
Doručení kurýrem:
při objednávce do 3.499 Kč - 89 Kč
při objednávce od 3.500 Kč – doprava zdarma

Cena dobírky: 19 Kč

Kurýrní služba doručí Vaši objednávku do 2 až 3 pracovních dnů v době od 8,00 – 17,00 od expedice balíku. Kurýrní služba Vás v den doručení zásilky informuje o doručení zásilky prostřednictvím sms zprávy. Při zadání objednávky nezapomeňte uvést vaše telefonní číslo!

Pokud Vás kurýr nezastihne na vámi zadané adrese, balík se dostane do regionálního depa a kurýr automaticky provede další pokus o jeho doručení.

Převzatý balík si důkladně zkontrolujte v přítomnosti kurýra. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřevzít a řešit přímo s řidičem kurýrní služby na místě zápisem o škodě. V případě převzetí poškozené zásilky žádáme o nahlášení této události nejpozději do 24 hodin od převzetí zásilky na e-mail info@bonadream.cz, kde Vám rádi poradíme, jak máte postupovat. V případě reklamace nevyhazujte obal, protože může být důkazem.

Vrácení nebo výměna zboží
Zákazník má právo na základě zákona 102/2014 Sb. o ochraně spotřebitele při prodeji zboží nebo poskytování služeb na základě smlouvy uzavřené na dálku nebo smlouvy uzavřené mimo provozní prostory prodávajícího a o změně a doplnění některých zákonů podle ustanovení § 7 a následujících právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 kalendářních dnů ode dne převzetí zboží za následujících podmínek :
1. Spotřebitel o svém záměru odstoupit od smlouvy musí informovat Prodávajícího zasláním e-mailu nebo zavoláním na zákaznickou linku.

2. Právo na odstoupení od smlouvy se vztahuje na všechny produkty, které přijdou zpět na adresu společnosti BonaDream Kft. v nepoškozeném, nerozbaleném a v originálním balení.

3. Spotřebitel nemá nárok na právo odstoupit od smlouvy v případě produktů uzavřených v ochranném obalu, které není vhodné vrátit zpět z důvodu ochrany zdraví nebo z hygienických důvodů a jehož ochranný obal byl po dodání porušen/otevřen (např. kosmetika, krémy, deodoranty, make-up, pudr, atd.) Odstoupení od smlouvy bez udání důvodu není možné ani v případě, že zboží již bylo částečně spotřebováno! Pokud už bylo zboží rozbaleno a používáno, potom ho není možné na základě hygienických důvodů vrátit.

4. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na produkty, které byly poškozeny po převzetí.

5. Prodávající vrátí cenu zboží nejpozději do 14 dnů od doručení oznámení o odstoupení od smlouvy a vráceného zboží a to převodem na bankovní účet Spotřebitele. Záruka vrácení peněz se nevztahuje na přepravní náklady. Náklady na přepravu zboží k nám hradí Spotřebitel.

6. Prodávající nevrací peníze za zboží, které bylo částečně spotřebováno. To bude Spotřebiteli odesláno zpět na náklady zákazníka.

7. Pokud platba za zboží proběhla předem platební kartou nebo bankovním převodem, v případě odstoupení od smlouvy před doručením zboží nebo 14 dní po jeho obdržení, Prodávající převede cenu zboží na bankovní účet Spotřebitele. Převedená částka bude snížena o poplatek za bankovní převod.

8. Spotřebitel v případě výměny zboží nemá nárok na zvýhodněnou cenu přepravy. Pokud i celková cena reklamovaného zboží přesáhne hodnotu XX Kč, poplatky za poštovné a balné spojené s výměnou hradí Spotřebitel.

9. Pokud Spotřebitel pošle Prodávajícímu zpět balík formou dobírky, v tomto případě ho Prodávající nepřevezme a bude vrácen Spotřebiteli.

Více informací Vám poskytneme na telefonním čísle: +420702726223 nebo nám můžete napsat e-mail na info@bonadream.cz.
Doprava: 90
Platba
Dobírka: 19 Kč
Nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží zaplatíte až při převzetí zboží.
Platba platební kartou
Pohodlná a bezpečná online platba. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě. Údaje spojené s platební kartou se neukládají.